Co można podarować mamie?

Mama zawsze znajduje czas dla swoich dzieci i wie jak należy pomóc. Takiej osoby jak ona, nie da się w żadnym wypadku zastąpić. Dlatego warto poszukać prezent na święta dla mamy, aby móc sprawić jej radość (https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/najlepsze-prezenty-dla-mamy-na-swieta). Za to wszystko, co ona robi dla swoich dzieci, a także dla innych osób. Tak już jest, że mamy lubią pomagać wszystkim dookoła. I za tą dobroć serca można podarować jej książki. Tak, to dobry pomysł, który sprawi, że mama będzie mogła odpocząć i poznać jednocześnie ciekawą historię.

“Zupełnie inny cud”

Agnieszka Olejnik i jej historia o tym, że świąteczne cuda mogą mieć różnorodną formę. Oto piękny pałacyk w Leszczynach, gdzie wszytko przygotowywane jest do zbliżającej się Wigilii. Osobiście czuwa nad tym milioner – Norbert Hall. Ma on cichą nadzieję na to, że te święta będą wyjątkowe. Tylko że w momencie, kiedy wszyscy zasiadają już do uroczystej kolacji, nic nie jet takie, jak być powinno. Pod uśmiechami, które widać na twarzy zgromadzonych osób, kryje się wiele tajemnic, a także ludzkie dramaty. W tym chociażby babcia Rozalia, która nie lubi sama siebie. Kostek kompletnie nie wie, jak ma sobie poradzić w związkach. Matylda powinna się cieszyć, to w końcu Święta, ale przecież leczy właśnie złamane serce. Podobnych przypadków jest więcej przy stole. Ale może przydarzy się jakiś cud, który może przybrać postać pieska z jednym okiem?

“Miłość na święta”

Christina Lauren i jej niezwykła…pętla czasowa. Maelyn Jones to kobieta, która nienawidzi swojej pracy, a na dodatek mieszka jeszcze z mamą. No i właśnie popełniła błąd natury sercowej. Kobieta stara się cieszyć chwilą, ponieważ wie, że są to jej ostatnie święta w uroczym domku, znajdującym się w Utah. Powracając do domu. Mae po cichu wypowiada życzenie do wszechświata. Bardzo by chciała, żeby ten pokazał jej, co tak naprawdę ją uszczęśliwi. I tak faktycznie jest. Chyba. Okazuje się bowiem, że bohaterka ocknęła się znowu w drodze, ale do Utah. Dlaczego? I co jej wszechświat chciałby tak naprawdę pokazać?

, ,